Kiosk samoobsługowy – cyfrowa rewolucja w biznesie

513

Infokiosk to inaczej kiosk multimedialny, czyli wirtualne miejsce na wyświetlaczu telewizora bądź komputera, gdzie znajdziemy pakiet interesujących nas informacji. Kiosk samoobsługowy jest przystosowany do pracy 24/7.

Dotykowy monitor profesjonalny Samsung QB13R. Postaw na najwyższą jakość w biznesie

Kioski samoobsługowe to innowacja, która sprawdza się w wielu branżach, a w szczególności w gastronomii, choć tego rodzaju wyświetlacze są już standardem marketingowo-informacyjnym w wielu firmach. Przedsiębiorcy chętnie decydują się na zakup sprzętu oferowanego przez markę Samsung, ponieważ to inwestycja z szansą na zysk. Dotykowy monitor profesjonalny Samsung QB13R jest wyposażony w wyświetlacz, który obsługuje rozdzielczość FHD 1920×1080 i prezentuje wyraziste oraz czytelne treści np. najlepsze oferty w menu restauracji fast food. Urządzenia ze wspomnianej serii cechuje także antyodblaskowy panel, który niezależnie od oświetlenia daje ostrość prezentowanego obrazu.

Na lotnisku, w muzeum, restauracji, hotelu i centrum miasta – kiosk samoobsługowy jako forma informacji

Kioski samoobsługowe marki Samsung zdają egzamin w wielu branżach. Przedsiębiorcy inwestują w tego typu urządzenia, więc nie dziwi fakt, że zobaczymy je m.in. na stacjach benzynowych, w hotelach, ośrodkach medycznych czy w branży gastronomicznej, a nawet fitness. Kiosk samoobsługowy jest idealnym rozwiązaniem w miejscach, gdzie mamy do czynienia z dystrybucją usług oraz produktów. Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu kioski samoobsługowe cechują się szybką i mniej problemową obsługą klientów. Dzięki tym innowacyjnym urządzeniom można rozładować tradycyjne kolejki przy kasach obsługiwanych przez pracowników danego lokalu/obiektu. Urządzenia w formie wyświetlaczy LED świetnie sprawdzą się również jako dodatkowa powierzchnia reklamowa.

Niektórzy obawiają się, że klienci niechętnie będą korzystać z opcji dotykowych monitorów w formie self order kiosk. To błędne myślenie. Taki samoobsługowy kiosk jest intuicyjnym urządzeniem, przez co poradzą sobie z jego obsługą nawet osoby, które nie są na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Urządzenie np. automatycznie wydaje kartę lub – w zależności od funkcji i ustawień – drukuje kod do zamków elektronicznych. Wygodna jest też forma płatności. Kiosk samoobsługowy ma wbudowany terminal, więc klienci mogą dokonać samodzielnej płatności przy pomocy karty płatniczej.

Kioski samoobsługowe doskonale sprawdzają się we współczesnym hotelarstwie. Kurorty wypoczynkowe są idealnym miejscem, by na innowacyjnych wyświetlaczach udostępniać informacje o obiekcie i świadczonych przez niego usługach.

Zaletą urządzeń marki Samsung jest również kompaktowy design. Pozwala na niezwykle efektywne użytkowanie przestrzeni. Nie potrzeba więc wielkich metraży w lokalu, ponieważ nawet w lokalizacjach o dość ograniczonych rozmiarach kiosk samoobsługowy będzie idealnie pasował. Urządzenie można za pomocą specjalnych uchwytów przymocować na ścianie lub umiejscowić standardowo, jak pozostałe meble. Bezpieczeństwo jest na najwyższym poziomie, za co odpowiada system zabezpieczeń Knox. Ochrona jest zapewniana na kilku poziomach: aplikacji, całej platformy oraz systemu.

5/5 - (1)
reklama