Jak koronawirus wpłynął na światową gospodarkę?

962

Lewicowe media straszą ludzi, że koronawirus to śmiertelna zaraza, która zabija każdego na swojej drodze. Otóż nie jest to prawda, o czym wam zaraz opowiemy. Jednakże czy tylko poprzez ludzką panikę koronawirus wpłynął na światową gospodarkę?

Jak koronawirus wpłynął na światową gospodarkę?

Turystyka, nieruchomości, usługi – najbardziej cierpiące sektory rynkowe

Jak każdy zapewne się domyślił, kwarantanna (przynajmniej w Polsce) sprawiła, że wszystkie loty, przejazdy za granicę oraz inne formy podróżowania poza granicami naszego kraju zostały zamknięte bądź odwołane. Przez koronawirusa również zostały tymczasowo przywrócone granice – nikt w celach turystycznych nie ma prawa wjechać, ani też wyjechać z naszego kraju. To sprawiło, iż rynek turystyki dosłownie się zapadł, i zapewne będziemy czekać długie miesiące, zanim się podniesie do stanu poprzedzającego pandemię. Każdy rodzaj wielkiego przemysłu i biznesu (samochodowy, wydobywczy, usługowy, nieruchomości) zaliczył krach – przez co być może czeka nas globalna recesja – a to wszystko z powodu mediów, które chciały na szybko zarobić pieniądze na ludzkim nieszczęściu.

Wszystkiemu winne są lewicowe ,,Mass Media”

Nie da się ukryć, że za paniką, gdzie ludzie wykupują cały papier toaletowy ze sklepów stoją lewicowe media, które dla nakręcenia łatwej gotówki straszą ludzi pandemią. Opowiadają o niestworzonych liczbach umierających osób, podczas gdy epidemia SARS kilka lat temu była bardziej śmiercionośna niż koronawirus kiedykolwiek będzie. Podawanie fałszywych informacji, nakręcanie biznesu ,,maseczek na koronawirusa” i wielu innych kwestii sprawiło, że rynek farmaceutyczny (oraz papierniczy) bardzo się na tym wzbogacił, jednocześnie pozwalając kręcić ,,łatwe pieniądze” lewicowym mediom. Co dość smutne a jednocześnie zabawne, wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, dlaczego ludzie wykupują papier i w stadnym instynkcie też rzucają się na rolki papieru toaletowego, podczas GDY WIRUS KORONAWIRUSA NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z UKŁADEM POKARMOWYM CZŁOWIEKA!

Ta zaraza atakuje głównie płuca, wywołując kaszel oraz ich zapalenie, przy okazji wywołując gorączkę.

Jakie są prognozy rynkowe na najbliższy czas?

Otóż giełda zaliczyła sromotny krach, podobno jeden z najgorszych w historii (porównywalny do tych z XX wieku) – więc jeśli możecie i macie ochotę inwestować – to lepiej zrobić to teraz, póki wszystkie spółki w panice wyprzedają swoje akcje. Naturalnie istnieje tu spore ryzyko, ponieważ nie wiadomo jak naprawdę to się wszystko rozwinie – ale w końcu ,,kto nie ryzykuje – ten szampana nie pije” – czyż nie?

5/5 - (1)
reklama